Travel for MiceTravel for Mice
Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkımızda

imageframe-image

Biz Kimiz?

Travel for a Sport bir Travel for Mice alt şirketi olup sadece spor grupları üzerine çalışmaktadır. Lisans numaramız A – 9183’tür.

Bugüne kadar birçok müşteriye seyahat ve toplantı organizasyonları konusunda destek vermeye çalıştık. 2008 ‘den bu güne fark ettik ki bir seyahat acentesi olarak en zor olan konu; hizmet verdiğin sektörde faaliyetin devam etmesinden çok, en doğru ve güvenilir şekilde uygun kitlelere ifade ve hitap edebilmektir.

Travel for Mice ailesi olarak işimizi gerçekten severek yapıyoruz. Süreklilik arz etmek ve daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Bahaneler değil; çözüm üretiyoruz. Disiplinli ve programlı çalışıyor, hizmet verdiğimiz kurum ya da müşteri her kim olursa olsun; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsak mutlaka belli kural ve programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

Bizleri daha yakından tanıdığınızda neden “Farklı” ve “İş odaklı” olduğumuzu daha iyi anlayacaksınız.

Sizlere Ne Sunuyoruz?

Travel for a Mice ailesi olarak sizlere hayalini kurduğunuz
mükkemmel bir organizasyon hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.
Sunduğumuz bu hizmetlerin içine çalışkan, yenilikçi, güler yüzlü hizmetimizle beraber sizlere unutulmaz anlar yaşatmak bizler için bir onurdur.

imageframe-image
imageframe-image

Misyonumuz

Lider, öncü ve güvenilir bir acente konumunu sürdürerek, müşterilerimizin, çalışanların ve çalıştığımız her firmanın en çok tercih ettiği acente olmaktır.

Stratejimiz

Vizyon ve amaçlarımıza ulaşmak üzere müşterilerimize ve çalıştığımız firmalara en yakın acente olmak yolunda ilerlemektedir.

Misafir İlişkileri – Guest Relations

Misafir memnuniyeti odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetler geliştirmek, kaliteli ve hayal edilen organizasyonlar sunmak en büyük hedefimizdir. Bu amaçla bu bölümde, kendimizi ve ekibimizi daha ileri götürebilmek, geliştirmek amacıyla dilek, öneri ve eleştirilerinizi değerlendiriyoruz.

Misaifr İlişkileri Departmanı olarak misafirlerimiz olan sizlerin bizlerden otel, uçak, transfer, tur v.b rezervasyonlarını yaptırdığı andan itibaren bizlerin misafirleri oluyorsunuz. Öncelikle sizlerin aldıkları paketlerin özelliklerine göre seçtiğiniz tesis ve destinasyonlara gidiş amaçlarınıza göre tatil için mi, iş için mi, yoksa herhangi bir özel günü kutlamak için mi, öncelikle araştırmalarımıza bunlardan başlıyoruz.

Giriş gününe kadar gerekli tüm araştırmaları yaptıktan sonra misafirlerimizin bizden ilk bacak olarak aldıkları uçak biletlerinde uçuşlarından 2-3 saat öncesinden son bilgilendirme mesajlarını sizlere ileterek bunlar uçak rötarı, uçağı kaçırma ihtimalleri, yurt dışından geliniyorsa bölgesel olumsuzluklar gibi olan bilgilendirmeleri kapsamaktadır. Arkasından profesyonel ekibimizin havalimanında karşılamasıyla sizlere geldikleri bölge hakkında kısa bilgiler vererek konaklayacağınız tesise, bölgeye getiriyoruz. Programın türüne göre bütün konaklamaları, turları, toplantı organizasyonları boyunca ekibimiz tüm isteklerinizi ve şikayetlerinizi dinlereyek sizlere kişiye özel deneyimler yaratmak ve yaşatmaktadırlar.

imageframe-image